Folia izolacyjna na poziomy i piony

Utrzymanie odpowiedniego poziomu izolacji na powierzchniach i strukturach poziomych oraz pionowych każdej budowli, ma kolosalne znaczenie zarówno dla trwałości całej konstrukcji jak i dla wygody użytkowania danego budynku w przyszłości. Przykładowo nieodpowiednia folia kubełkowa użyta do izolacji fundamentów może doprowadzić do ich szybszego pękania, co będzie prowadziło do poważnych kosztów renowacyjnych.

Koszty utrzymania nieruchomości

Sięgając po nowoczesne materiały budowlane jak polipropylen kanalikowy firma poniekąd zabezpiecza się przed możliwością powstania w przyszłości dodatkowych kosztów związanych chociażby z wykonywaniem napraw gwarancyjnych. Jeśli natomiast inwestor zamierza w przyszłości być także użytkownikiem, dbając o odpowiednie zaizolowanie wszystkich powierzchni sprawia, że w przyszłości niższe będą chociażby podstawowe koszty eksploatacyjne nieruchomości wynikające m.in. z niższych strat ciepła i lepszą charakterystyką energetyczną budynku.

Syntetyczna izolacja wszystkiego

Bardzo ważne jest izolowanie nie tylko wilgoci, która może mieć fatalny wpływ na kondycję fundamentów, ale może także objawiać się nieprzyjemnymi wykwitami pleśni i grzybów w lokalach narażonych na zawilgocenie. Takie płyty komorowe z poliwęglanu uszczelniają konstrukcje nie tylko pod kątem przepuszczalności cząsteczek wody, ale działają także doskonale w kontekście tłumienia akustycznego i termicznego. Praktycznie przez cały rok można dostrzegać korzyści wynikającego z takiego profesjonalnego zaizolowania wszystkich powierzchni w konstrukcji budowlanej.